MÖBLER / Matsalsgrupper / Matbord 14743113
nr 1474 3113
Matbord
gustaviansk stil, djup 107 cm. Bredd: 107-197 cm, 2 st iläggsskivor a 45 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 juni 2022
kl 20:24:09
13/6 20:19:09
13/6 20:19:54
Den Gustavianska stilen